Wpisy oznaczone tagiem ‘komputer’


Oswajanie komputera Niby umiesz obsługiwać komputer i podstawowe programy ale gdy starałeś się o nową pracę cały czas okazywało się, że czegoś jednak nie potrafisz. Prezentacja była zbyt prosta, tabelki w arkuszu kalkulacyjnym krzywe, a tekst dziwnie się rozjeżdżał. W efekcie wymarzona praca przeszła koło nosa, a z wyższych zarobków nici. Jesteś zły, bo nauka na własną rękę idzie Ci ciężko, a pewnych problemów nie potrafisz rozwiązać. To nie Twoja wina. Programy się zmieniają, technika gna do przodu i to czego nauczyłeś się kiedyś stało się zwyczajnie niewystarczające. Nasi specjaliści zapraszają na kurs „Oswajanie komputera”. Tutaj spotykają się osoby, które co prawda znają podstawy ale chcą nauczyć się więcej. Szkoleniowcy to osoby dla których komputery nie mają tajemnic. Wszyscy też mają odpowiednie przeszkolenie pedagogiczne i potrafią przekazać swoją wiedzę. Nauczą Cię również podstaw grafiki i tworzenia stron internetowych. Oczywiście zapewniamy cały potrzeby sprzęt ale jeśli chcesz korzystać ze swojego ulubionego laptopa to też nie problem. Zajęci prowadzimy w przestronnej, klimatyzowanej sali, zatem nie martw się upałami na zewnątrz. Pamięta, że internetowe poradniki to jednak nie to samo co kontakt z żywym człowiekiem, który na miejscu rozwieje pojawiające się wątpliwości. Możesz pytać ile chcesz, a trakcie kursu każdy ma do dyspozycji godzinę lekcji indywidualnych,. Uczysz się w swoim tempie ale efekty będą szybkie. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej poczujesz się pewnie jak nigdy dotąd.

Tagi: , ,Wymarzona praca - informatyk Każdy z nas marzy o pracy, która przyniesie mu jak największe korzyści w życiu. Warto pomyśleć o połączeniu swojej pasji i pracy, dzięki czemu te dwie nieodłączne elementy naszego życia staną się jeszcze przyjemniejsze i pozwolą na uzyskanie wielu profitów. Takim kierunkiem kariery mogą się okazać studia informatyczne. Branża ta rozwija się niezwykle szybko, dzięki czemu w dużej mierze przyczynia się do rozwoju rynku pracy, a co za tym idzie – wzrostu zatrudnienia dla wielu osób po studiach. Po zakończeniu nauki z pewnością odnajdziesz prace w wielkim świecie i staniesz się poważaną osobą – przecież tak właśnie spogląda się na informatyków. Aby dostać się na studia informatyczne wystarczy zazwyczaj dobrze zdana matura z matematyki oraz/lub angielskiego i informatyki. Ciekawą opcją jest wybór politechniki, która da możliwość kształcenia się jako inżynier i zdobycia wielu cennych certyfikatów, które z pewnością przydadzą się przyszłym sieciowcom, dzięki czemu zyskają możliwość pracy nawet na najbardziej skomplikowanych urządzeniach sieciowych. Programiści skupiają się na wyborze różnego rodzaju języków programowania i technologii, które zapewnią im jak najlepsze warunki wynagrodzenia w przyszłej pracy. Jeśli pieniądze nie mają wielkiego znaczenia, warto pomyśleć o uczelniach prywatnych, inną drogą zawsze pozostaje wybranie uniwersytetu, który także daje doskonałe warunki do nauki. Bardzo poważana grupa zawodowa jaką są informatycy stanowi filar wielu przedsiębiorstw, dzięki czemu jako informatyk nie będziemy mieli problemu z odnalezieniem się na rynku pracy.

Tagi: , ,Komputer dla seniora Wyjazd to zawsze rozłąka z rodziną. Tęsknota za rodzicami i dziadkami. Zagraniczne rozmowy telefoniczne mogą doprowadzić do bankructwa. Oczywiście możliwość kontaktu stwarza Internet. Dostępna jest cała masa komunikatorów, maile i portale społecznościowe. Dla młodszego pokolenia to bułka z masłem ale starsze pokolenie często ma problem z włączeniem komputera o pisaniu i wysyłaniu maili nie wspominając. Nie każdy ma czas oraz cierpliwość do udzielania korepetycji w tym zakresie ale to nie jest przeszkoda nie do pokonania. Firma „Cyfrowy Świat Seniora” powstała właśnie po to, by takie kłopoty rozwiązać. W wolnym tempie i zupełnie bez stresu uczy seniorów korzystania z dobrodziejstw nowych technologii. Trenerzy są doświadczeni w pracach z osobami starszymi i poprowadzą ich za rękę przez gąszcz cyfrowych trudności. Dysponuje też specjalnie przystosowanymi tabletami, które są seniorom przyjazne. Jeżeli bliscy, których chcesz zapisać na kurs obawiają się czy sobie poradzą, zwyczajnie przyjdź z nimi. Po pierwszych wspólnych zajęciach na pewno odnajdą się w grupie i znajdą grono znajomych. Zawarte u nas znajomości zazwyczaj są kontynuowane w trakcie parkowych rozmów i spacerów ale większość utrzymuje później również kontakt za pomocą internetowych komunikatorów.Dla wszystkich, którzy się zdecydują, mamy niespotykaną gdzie indziej ofertę na zakup laptopów przyjaznych seniorom. Wyposażone są w kilka potrzebnych aplikacji, np. przypominających o porach zażywania leków, a także z poradnikiem domowym. Cena zakupu jest zdecydowanie niższa od tej – oferowanej przez sieci handlowe.

Tagi: , ,